قوانین و مقررات


قوانین وب سایت فرساد صفوی

در این وب سایت (farsadsafavi.ir) تمام نکات مربوط به تبلیغ نویسی در کسب درآمد ، مدیریت کسب و کار ، رشد و ارتقا بیزینس ، استراتژی های فروش و بازاریابی و همچنین نکات مربوط به موفقیت و رشد شخصی را آموزش می دهیم و روز به روز در حال آموزش نکات پیشرفته تر خواهیم بود.

ما تضمین می دهیم که با رعایت کردن نکات و مباحث دوره آموزشی راز تبلیغ نویسی میلیاردی می توانید شاهد رشد کسب و کار خود باشید.

این وب سایت کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است. این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانهhttp://internet.ir/crime_index.html  می‌باشد

مهم ترین موضوعات

قبل از هر چیزی باید بگویم که نظرات سازنده و مثبت شما بسیار انرژی دهنده است و حتی یک تشکر ساده، خستگی را از تن تمامی این تیم آموزشی  به در می‌کند. 

لطفاً نظر یا سوالتان مرتبط با مطلبی باشد که زیر آن نظر می­گذارید. زیرا نظرات نامرت­بط حذف خواهند شد.


۱-زمانی که فردی در نظرات یک مورد را می­گوید سعی کنیم دوباره آن را تکرار نکنیم و حتماً ابتدا آخرین نظرات کاربران در بخش مورد نظر خود را بررسی کنید زیرا ممکن است در حال حاضر مشکل حل شده باشد و نظرات تغییر کرده باشد.


۲-لطفاً اطلاعات خصوصی و یا مواردی همچون شماره تماس، اطلاعات شخصی و شماره پیگیری خرید خود را در بخش نظرات به نمایش قرار ندهید.

۳-سوالات خود را یا از طریق ایمیل و یا در بخش نظرات سایت با ما مطرح کنید و ممنون می­شویم از هر دو روش برای بیان نظر یا سوال خود استفاده نکنید زیرا در این صورت یکی از آن­ها حذف می­شود

۴-اگر ایمیل واقعی خود را در نظرات وارد نکنید ما نیز نمی‌توانیم وقت زیادی برای پاسخ به آن بگذاریم

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ است.